درباره آتی رایان

درباره آتی رایان

هسته اولیه ی فناوری اطلاعات آتی رایان از سال 1393 و با انجام دو پروژه وب سایت خانوادگی شکل گرفت. و پس از آن با ایده ایجاد یک وب سایت کتابخانه اینترنتی و اجرای آن انرژی مضاعفی پیدا کرد. در سال 1394 بذر ایجاد یک استارتاپ وب و موبایل را کاشتیم و یک گروه کوچک مشاوره و توسعه وب و موبایل راه اندازی نمودیم.
در سال 1395 جوانه هایی از تلاش دو ساله ما رویید و رسما مجموعه نوپای ما در اکوسیستم استارتاپی اصفهان با نام آتی رایان متولد گردید.
"آتی" برای ما الهام بخش روزهای روشن پیش روست و "رایان" در فارسی به معنای اندیشمند و در دیگر زبان ها به معنای پادشاه و دری از درهای بهشت است.

همزمان با شکل گیری مجموعه، پروژه های متعددی از جمله یک پروژه وب سایت شرکتی به ما پیشنهاد شد. و در ادامه یک سفارش اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی و پس از آن یک سفارش وب سایت فروشگاه اینترنتی دریافت کردیم. با پیشبرد این پروژه ها بود که در اتاق فکر آتی رایان به دنبال انتخاب یک حوضه ی تخصیصی تر در دنیای وب و موبایل و یک عنوان حرفه ای خاص برای آتی رایان بودیم و سر انجام از سال ۱۳۹۶ طراحی و تولید محصولات و ارائه خدمات با محوریت کسب و کارهای اینترنتی را برگزیدیم و به اصطلاح محصول محور شدیم. در همین راستا در سال ۱۳۹۷ پلتفرم فروشگاهی آتی‌استور، در سال ۱۳۹۸ پلتفرم اجتماعی آتی لینک و در سال ۱۳۹۹ پلتفرم باشگاه مشتریان آتی‌کلاب را تولید و در اختیار کسب و کارهای علاقه مند به توسعه بر بستر اینترنت قرار دادیم.
چشم انداز ما در آینده ای نزدیک، شرکتی توانمندتر و دانش بنیان در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

همدلی، پشتکار و کار گروهی از ویژگی ها و معیارهای اصلی تیم ماست.
برای همه راه پیموده شده در گذشته، خدا را شاکریم و به لطف خدا برای پیمودن هر چه بهتر راه آینده، امیدوار..

همراهان آتی رایان